+4748053026 

KR Automasjon AS

KR Automasjon har markert seg som en fremtredende leverandør innenfor automasjons- og SCADA-løsninger. Med mer enn to tiår med faglig dyktighet og et engasjert team, er vårt mål å tilby skreddersydde og pålitelige løsninger til våre kunder. Vår etablering er resultatet av omfattende samarbeid i utviklingen av avanserte SCADA-løsninger, særlig innen prosess, slakteri- og foredlingsindustrien. Teamet vårt har identifisert en etterspørsel i markedet for en leverandør som ikke bare monterer komponenter, men som også programmerer dem og besitter en dyp forståelse av miljøene de opererer i.
Daglig leder
Morten Steinnes
Morten@krautomasjon.no


 Prosjektleder - Automasjonsingeniør
Vegard Ramsevik
Vegard@krautomasjon.no
Systemansvarlig SCADA
Joachim Knudsen
Joachim@krautomasjon.no
Systemutvikler
Thorbjørn Knudsen
Thorbjorn@krautomasjon.no
Prosjektleder
Maryia Dreyer
Maryia@krautomasjon.no
Tavlebygger
Neil Ramsevik
Neil@krautomasjon.no
Automatiker
Thomas Tillnes Fagerhaug
Thomas@krautomasjon.no
Industrielektriker
Martin Andreas Holdø
Martin@krautomasjon.no
Automatiker
Mathias Olsen
Mathias@krautomasjon.no