+4748053026 

KR Automasjon AS

Drømmen og ideen om et automasjons selskap i Vesterålen har vi båret på lenge og
i Januar 2022 dukket det opp private investorer som hadde troen på oss.
Drømmen er nå virkelig og ideene skal bli til innovative, bærekraftige og teknisk gode løsninger for bedrifter i hele Norge.
Daglig leder
Morten Steinnes
Morten@krautomasjon.no


 Prosjektleder - Automasjonsingeniør
Vegard Ramsevik
Vegard@krautomasjon.no
Systemansvarlig SCADA
Joachim Knudsen
Joachim@krautomasjon.no
Systemutvikler
Thorbjørn Knudsen
Thorbjorn@krautomasjon.no
Systemutvikler
Maryia Dreyer
Maryia@krautomasjon.no
Tavlebygger
Neil Ramsevik
Neil@krautomasjon.no